Pasujące do siebie koszulki dla dziecka i rodzica to świetny sposób na podkreślenie więzi między członkami rodziny. Na rynku jest dostępnych wiele ofert zarówno dla mam jak i ojców, by dumnie reprezentowali przed światem swoje uczucia wiążące z własnym potomkiem. Można zdecydować się na koszulki, które mają po prostu podobną kolorystykę. Często najbardziej stylowe mamy ubierają swoje dzieci tak, by pasowały do jej stroju.

Oczywiście wszystko z umiarem, bo nie można potraktować dziecka jak modne akcesorium. Zakładanie dziecku na siłę niewygodnych ubrań, często też nieoddychających i nieodpowiednich do zabawy spowoduje tylko frustracje dziecka i niechęć do ubrań.
Maluch też powinien móc decydować o swoim ubiorze, i nie zawsze być przebierany jak małpka w cyrku. Już w bardzo wczesnym wieku człowiekowi wyrabia się poczucie estetyki i gust, często własnie na podstawie tego, czego naoglądaliśmy się w dzieciństwie i jakie mamy z tym skojarzenia. Są jednak dzieci, które uwielbiają wyglądać jak mała wersja ich rodziców, i to właśnie dla takich rodzin powstały pasujące koszulki.
Zsynchronizowane koszulki zawsze wywołują zachwyt na imprezach okolicznościowych czy rodzinnych spotkaniach, są też niezastąpione na wspólnych zdjęciach. W internecie jest to popularny trend i można obejrzeć całe zastępy rodziców i dzieci w podobnych koszulkach.
Oferta na rynku jest ogromna i możemy zdecydować się na coś dyskretnego, poważnego i z klasą. Są również koszulki pokazujące poczucie humoru, ze śmiesznymi sloganami, Niezależnie od kroju, koloru, fasonu czy sezonu, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Przy zakupie powinniśmy zwrócić uwagę na jakość i materiał koszulki, bo co z tego, że koszulki będą wyjątkowo ładne i do siebie pasować, jeżeli materiał jest słabej jakości. Nie dość, że produkt wtedy szybciej się zniszczy, to będzie wyglądał tanio. Przy koszulkach dla dzieci szczególnie ważne jest, by były oddychające i wygodne, oraz by nie krępowały ruchów i pozwalały na pełną swobodę podczas zabawy.
Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, w tym momencie jednak- z rodziną najlepiej wychodzi się w pasujących koszulkach.
Prosty t-shirt jest najbardziej praktyczny, bo jest odpowiedni na każdą porę roku, dla obu płci i łatwy w praniu.
Rodziny które podążają za modą mogą też spróbować zaszaleć z pasującymi dodatkami.
Gdzie szukać takich koszulek? Pasujące ubrania mają w swojej ofercie niektóre sieciówki, które celowo kolekcje dziecięcą robią na wzór tej dorosłej. Często, żeby koszulki do siebie pasowały nie muszą być identyczne, mają jednak w sobie coś takiego, co sprawia, że wyglądają na komplet.
Istnieją również specjalne sklepy, które specjalizują się w produkowaniu takiego rodzaju koszulek- w różnych kolorach i najczęściej ze śmiesznymi napisami.
Najłatwiej jednak rozpocząć swoje polowanie na koszulki dla rodziców i dzieci w internecie- to tam znajdziemy najbogatszą ofertę koszulkową.
Jest też opcja dla kreatywnych rodzin- można przecież samemu uszyć takie koszulki! Wzór na prosty t-shirt jest banalnie prosty i nie wymaga wielkiej wprawy w obsłudze maszyny do pisania.
Wystarczy odpowiedni materiał, wykrój i dużo chęci. Taka aktywność pewnie bardzo też zbliży rodzinę do siebie, szczególnie jeśli szycie odbędzie się wspólnie. Dzieci mogą projektować i wycinać materiał, dorośli obsługiwać maszynę do szycia. W rezultacie mamy nie tylko piękne, oryginalne i niepowtarzalne koszulki dla całej rodziny ale również wspólnie spędzony wieczór.
Kopalnią inspiracji znowu- jest internet.

Jeżeli jednak chcecie własne i niepowtarzalne koszulki, ale brakuje wam wystarczających umiejętności do obsługi maszyny do szycia, można też trochę ułatwić sobie życie i zamówić specjalne koszulki u krawcowej, która od zera je dla nas uszyje, lub skorzystać z oferty sklepów internetowych, które drukują napisy na koszulkach. Można zamówić na przykład koszulki z nazwiskiem rodzinnym na plecach, prawie jak drużyna piłkarska. Noszenie takich to z pewnością wielka zabawa.
W takich koszulkach zarówno rodzice jak i dzieci mogą poczuć się jak gwiazdy i super rodzina- w końcu wszyscy dookoła widzą, że jesteście zgraną rodziną i wyglądacie jak prawdziwa drużyna! A w końcu czym innym jest rodzina, jak nie drużyną prawdziwych superbohaterów walczących wspólnie z trudnościami dnia codziennego?

Obojętnie na którą z tych wersji się zdecydujecie, niewątpliwie koszulki dla rodziców i dzieci to świetny pretekst dla zwiększenia więzi między wami i wspólnej zabawy. No i do niezapomnianych rodzinnych zdjęć. 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here