akcesoria urodzinowe dla dzieci

Urodziny dziecka to szczególny dzień w roku, zarówno dla samego solenizanta, jak i dla jego rodziców. Wszyscy chcą, aby udały się perfekcyjnie. Coraz bardziej popularną formą świętowania jest przyjęcie tematyczne. Wystarczy dobry pomysł i odpowiednie akcesoria urodzinowe dla dzieci i mamy gotowe rozwiązanie na udaną imprezę. Każdy element od dekoracji poprzez elementy ubioru po menu będzie do siebie pasował. Twoje dziecko uwielbia bajkę „Psi Patrol”? Super! W takim stylu będą utrzymane urodzinowe zaproszenia.

Na wejściu goście dostaną do założenia na głowę spiczaste czapeczki z sympatycznymi pieskami. Wokół będą fruwać balony z bohaterami tej bajki. Ciasteczka w kształcie kosteczek zostaną ułożone na serwetkach w pieski. Dzieci ruszą też z dzielną ekipą na akcję ratowania świata. Wcale nie trzeba wybierać tylko postaci z kreskówek. Przyjęcie urodzinowe może odbywać się w kosmosie, pod wodą albo w świecie dinozaurów.

Przed organizacją urodzin warto porozmawiać z dzieckiem, co by chciało i czy rozwiązania, które są planowane zyskają jego aprobatę. Oczywiście, można też postawić na niespodziankę. Wszystko zależy od tego, jaki jest mały człowiek i co lubi. W kwestii prezentów – mogą one nawiązywać do motywu przewodniego imprezy, ale nie muszą. Kluczem jest tu umowa z rodzicami zaproszonych dzieci.

tort urodzinowy

Jeśli rodzice mają taki pomysł, powinni napisać to na zaproszeniu lub zasugerować w rozmowie. Warto jednak podkreślić, że to tylko inspiracja. Nie każdy lubi być postawiony pod ścianą, jeśli chodzi o prezent, ale z drugiej strony wiele osób nie ma pomysłu, co przynieść ze sobą i taka podpowiedź byłaby dla nich zbawieniem.

Kwestia zakupu upominku rzeczywiście trwa czasem bardzo długo. Wiążę się to z tym, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnorodnych zabawek, książeczek, puzzli czy gier dla najmłodszych. Dodatkowo każde dziecko przecież lubi coś innego. Prezent powinien ucieszyć solenizanta i najlepiej, aby jakiś czas mu posłużył. Warto wtedy zapytać naszą pociechę, w co najchętniej bawi się gospodarz, lub porozmawiać o tym z jego rodzicami.

Tematyczne akcesoria urodzinowe dla dzieci sprawdzą się też do wyprawiania maluchowi imprezy (lub tylko do zaakcentowania tej daty) w przedszkolu. Super pomysłem będą na przykład maski, balony, bańki mydlane, ale także karteczki z napisem, kto ma urodziny itd. Dla dzieci liczy się każda pamiątka, a urodziny to dla nich naprawdę ważne wydarzenie.

Dlatego trzeba wykorzystać urodzinowe gadżety

Nie planujesz z różnych względów urządzać przyjęcia poza domem? Tym bardziej akcesoria urodzinowe dla dzieci będą przydatne, ponieważ dzięki nim maluch poczuje się wyróżniony. Nie będzie to zwykłe siedzenie za stołem, tylko siedzenie z jego ulubionymi motywami, przygotowanymi dla niego, siedzenie obok girlandy lub wielkiego napisu „Sto lat”. Możesz też zamówić gadżety z cyfrą oznaczającą wiek dziecka. To rozwiązania przyjazne dla portfela, a jednocześnie pozwalające na zrobienie urodzinowego klimatu.

na urodzinach

Pamiętaj, że w tym dniu najważniejsza jest dobra atmosfera. Może warto raz zapomnieć o tym, że po konfetti jest masa sprzątania i sprawić dziecku przyjemność, skoro je lubi. Zrobić sobie dyspensę od diety i zjeść kawałek urodzinowego tortu. Natomiast dziecku pozwolić na dokładkę. Warto też wprowadzić w życie szalone pomysły, na przykład, że cała rodzina zakłada ubrania w ulubionym kolorze solenizanta.

Dobrze także wcześniej przygotować pomysły na zabawy. Jeśli dziecko będzie chciało zaangażować się w ich wymyślanie, tym lepiej. Wszelkiego rodzaju przebieranki, konkursy wiedzy, rywalizacje sportowe – wszystkie aktywności będą pasować, o ile masz do tego odpowiednie warunki. Ważne, aby w tym dniu nie zabrakło śmiechu i miłości, bo to one odpowiadają w największym stopniu za dobry nastrój.

Jeśli do tego doda się odpowiednie akcesoria urodzinowe dla dzieci to wyjdzie z tego niezapomniana impreza, która zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane małe gusta. A nie od dziś wiadomo, że szczęśliwy i zadowolony maluch, to szczęśliwy i zadowolony rodzic.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here