Bokserki męskie - luźne czy obcisłe - co wybrać?

Panowie najczęściej nie przywiązują zbytniej uwagi do kupowanej bielizny. Zwykle wybierają te modele, do których już się przyzwyczaili i, nawet jeśli nie do końca im pasują, nie decydują się na zmianę. Jeżeli chcesz jednak dowiedzieć się, jakie bokserki męskie są dobrą opcją, to ten artykuł jest dla ciebie!

Bokserki męskie są modne, praktyczne, zapewniają swobodę ruchów i gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza. Równie ważny jest fakt, że pasują do wielu typów sylwetek, a przy tym dodają męskości. Jednak bokserki bokserkom nierówne, i nie trudno trafić na model, który będzie pozbawiony wspomnianych atutów. W efekcie można nabyć kiepsko prezentującą się bieliznę, albo co gorsza taką, która będzie uciskała lub doprowadzi do groźnych infekcji intymnych. Na co zatem warto zwrócić uwagę podczas zakupów?

Bokserki – rozmiar przede wszystkim!

Najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze bokserek powinien być ich rozmiar. Dobre dopasowanie sprawi, że w bieliźnie będziesz czuł się swobodnie przez cały dzień, nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Ten ostatni pojawi się na pewno, gdy wybierzesz zbyt małe lub nadmiernie dopasowane bokserki. Co ważne, takie są nie tylko mało komfortowe, ale na dłuższą metę mogą mieć również negatywny wpływ na jakość i ilość plemników. Pamiętaj jednak, że zbyt luźne lub za duże bokserki będą się zsuwać, a ty będziesz prezentować się w nich mało elegancko. Dobrze dopasowana bielizna doda ci klasy i podkreśli twoją męską sylwetkę. 

Bokserki – materiał 

Równie istotny jest materiał bielizny. Wybierz przede wszystkim taki, który gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, czyli na przykład bawełnę. Wysokiej jakości bawełna zapewni ci przyjemny przewiew w okresie letnim i ciepło podczas chłodnych dni. Miękki materiał przyjemnie otuli twoje ciało, nie będzie powodować podrażnień, a ty będziesz mógł czuć się komfortowo zarówno w pracy, jak i na treningu. 

Jeśli wybierzesz jeden ze sztucznych materiałów, będziesz się pocił i odczuwał dyskomfort. Może to również prowadzić do podrażnień, otarć, czy też przyczynić się do rozwoju infekcji intymnych czy bakterii odpowiadających za brzydkie zapachy.

Bokserki – fason i wzór

Bokserki mają tę przewagę nad klasycznymi slipami, że pasują każdemu, bez względu na wymiary, wagę czy budowę ciała. Powinieneś jednak pamiętać, że w ich w przypadku występują dwa podstawowe rodzaje, które mogą pasować do różnych sylwetek. Panowie o masywnych udach i dużych brzuszkach powinni wybierać nieco dłuższe i szerokie nogawki. Dzięki temu zrównoważą większą górę i ukryją uda. Na zbyt długie nogawki powinni natomiast uważać niscy mężczyźni o drobnej budowie ciała – taki krój mógłby zdominować ich sylwetkę i uwypuklić wady. Niemniej jednak, jeśli zastanawiasz się, czy wybrać model luźnych bokserek, czy też przylegających do ciała, to jest to w dużej mierze kwestia gustu – ważne, żeby dobrze dopasowany był ich rozmiar. 

[Głosów:19    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here