Kiedy najlepiej sprawdzają się kolorowe narożniki?

Kolorowe meble kiedyś kojarzyły się tylko i wyłącznie z pokojami dziecięcymi. Teraz jednak moda co nieco się zmieniła i w efekcie mamy do czynienia z nawrotem kolorowych kanap czy wypoczynków. Dlatego warto zastanowić się kiedy kolorowe meble sprawdzają się najlepiej i jak na tym tle rysują się narożniki?

Do dziecięcego pokoju

Niemożna inaczej niż zacząć  od pokoju dziecinnego, który jak wiadomo rządzi się swoimi prawami. Nie powinniśmy urządzać go w sposób tematyczny, ale z pewnością musimy zadbać o odpowiednie bodźce kolorystyczne, by rozwijać w dziecku artystyczną duszę i kreatywność. Na rynku istnieje wiele ciekawych wzorów i kolorów takich narożników, a są one o tyle fajne, że mogą także służyć jako miejsce do spania. Warto jednak wybierać renomowane strony z meblami, jak na przykład agatameble.pl, by nie wydawać pieniędzy na marne.

Do salonu

Salon wzbogacony o kolorowy narożnik to niezwykły pomysł, jednak w takim wypadku należy rzetelnie przemyśleć swój wybór. Malując ściany pomieszczenia na różne kolory nie możemy wymagać, że będą się dobrze komponować z kolorowym narożnikiem. Warto zatem postawić na surową biel, którą z czasem ubarwimy dodatkami, takimi jak zasłony, lampy czy właśnie narożnik w kolorze. Jest on o tyle interesujący, że dziś możemy wybierać w przeróżnych odcieniach, ale i intensywności, a więc lekko przydymiony pomarańczowy może być ciekawym kolorem do białego salonu. Barwne narożniki idealnie komponują się ze ścianami w różnych odcieniach szarości. 

Dla osób, które chcą postawić na kolor przy wyborze narożnika ciekawym rozwiązaniem będzie wybranie uniwersalnego granatu, klasycznej butelkowej zieleni, a także kolorów pastelowych. 

Do biura

Idealnym miejscem na dobry narożnik w ciekawym kolorze jest biuro. To miejsce wystawowe, gdzie spotyka się klientów i prowadzi rozmowy biznesowe. Takie przełamanie nudnego gabinetu może wyjść na dobre nie tylko pomieszczeniu i sposobowi pracy, ale także firmie w kontekście jej odbioru wśród kontrahentów.

Narożnik w kolorze to ciekawy trend, który coraz częściej obserwuje się w przeróżnych przestrzeniach. Należy tylko pamiętać, żeby wykorzystywać go inteligentnie i uczynić z niego zaletę, a nie wadę.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here