Nowe czy używane? Kup w salonie samochodowym marki!

Coraz więcej salonów samochodowych oferuje nie tylko nowe, ale również używane samochody. Dlaczego warto udać się do dealera, aby kupić auto z drugiej ręki?

Znalezienie dobrego samochodu jest często sporym wyzwaniem dla kogoś, kto nie ma zbyt dużego doświadczenia w motoryzacji. Na szczęście, są miejsca, w których możemy przeprowadzić bezpieczną transakcję.

Aktualnie coraz więcej kierowców decyduje się na transakcje w salonach dealerskich marek. To właśnie tam możemy kupić nie tylko nowe, ale również używane samochody konkretnego producenta. Jakie są główne zalety takich ofert?

Sprawdzony stan techniczny

Przede wszystkim auta używane oferowane przez salony dealerskie są sprawdzone pod kątem technicznym. Nie ma więc ryzyka, że kupujemy model, którego rzeczywista kondycja będzie inna niż w opisie.

Zanim samochód zostanie wystawiony na sprzedaż, jest dokładnie sprawdzany i ewentualnie naprawiany – wyniki przeglądu technicznego są do wglądu klienta.

Gwarancja na używane

Gwarancję na samochód otrzymamy nie tylko wtedy, gdy zakupimy nowe Mondeo od Forda, ale również wtedy, gdy wybierzemy auto używane tej marki.

Salony dealerskie zapewniają półroczną lub roczną gwarancję na oferowane przez siebie samochody używane.

Finansowanie na miejscu

Nie masz gotówki na zakup auta? W salonie dealera to żaden problem, ponieważ na miejscu można skorzystać z atrakcyjnych form finansowania jak kredyt samochodowy lub leasingu.

Wszystkie formalności można załatwić bezpośrednio u dealera, dlatego nie ma potrzeby udawać się do banku lub placówki leasingodawcy.

Tanie ubezpieczenie

W salonach dealerskich możemy także wykupić tanie ubezpieczenie dla swojego samochodu.

Salony oferują niedrogie polisy ubezpieczeniowe obowiązkowe – OC, a także dodatkowe jak AC, NNW oraz Assistance.

Dodatkowe bonusy

Warto także wskazać na dodatkowe bonusy, które możemy otrzymać przy zakupie samochodu w salonie dealerskim – także wtedy, gdy jest on używany.

Salony oferują między innymi rabaty do ASO, gratisy przy zamówieniu, na przykład komplet opon zimowych, komplet dywaników, gadżety reklamowe. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here