Owijka rowerowa – gadżet dla wyglądu czy niezbędny element wyposażenia roweru?

0
455

Rower szosowy i triathlonowy cechuje brak systemu amortyzacji, który podczas intensywnego, regularnego, długiego treningu potrafi znacznie wpłynąć na ograniczenie możliwości. Owijka rowerowa na kierownicę jest produktem, dzięki któremu dłuższy trening oraz daleka wyprawa nie spowodują zbyt szybkiego zmęczenia rąk oraz zapobiegnie narastaniu bólu wtedy, gdy nierówności jezdni są przyczyną zwiększonych drgań. 

Owijka rowerowa – praktyczny gadżet, zapewniający komfort jazdy rowerem

Wykonana z najwyższej jakości materiałów owijka rowerowa jest produktem, który nakłada się na kierownicę, owijając ją dokładnie. Dzięki łatwemu zakładaniu owijkę można założyć szybko i korzystać z jej funkcjonalności na co dzień. Posiadająca dodatkową warstwę żelu owijka rowerowa jest produktem, ograniczającym odczuwanie drgań, spowodowanych nierównościami nawierzchni. Dzięki niej dłonie i nadgarstki są znacznie mniej obciążone w wyniku kontaktu z nierównościami. Owijka świetnie sprawdza się na kierownicy typu baranek i znacznie podnosi komfort jazdy podczas wielogodzinnych treningów. Wysokiej klasy owijka rowerowa jest produktem, dedykowanym nie tylko sportowcom oraz amatorom, wybierającym znaczne dystanse. Sprawdza się w przypadku każdego miłośnika dłuższych przejażdżek, który wybiera praktyczne rozwiązania dla komfortu i bezpieczeństwa.

owijka rowerowa

Owijki rowerowe w różnych kolorach-dodatkowa personalizacja roweru

Owijka rowerowa jest produktem, oferowanym w zróżnicowanej stylistyce. Producenci rowerów posiadają w ofercie akcesoriów owijki, posiadające logo marki oraz doskonale spajające się ze stylem modelu. Owijkę rowerową na kierownice można nabyć również w sklepach rowerowych, prezentujących ofertę najwyższej klasy produktów o uniwersalnym przeznaczeniu. Owijki na kierownicę najlepszych marek cechują się trwałością oraz doskonałymi właściwościami, gwarantując brak otarć dłoni podczas treningu oraz poprawę komfortu dzięki zwiększeniu poziomu amortyzacji. Stylowe, modne owijki mogą dodatkowo wpłynąć na efekt personalizacji roweru, podkreślając indywidualny styl użytkownika. W zależności od wybranego koloru można dopasować owijkę do barwy ramy roweru, stroju treningowego lub kolorystyki kasku. Owijki rowerowe nie są zatem jedynie elementem, upiększającym kierownicę roweru. Ich podstawowym zadaniem jest zwiększenie efektu amortyzacji oraz zapobieganie otarciom dłoni. Personalizacja i wygląd to dodatkowe atuty tych akcesoriów, wybieranych przed świadomych rowerzystów, ceniących komfort, bezpieczeństwo i unikalny styl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here