Czy filtr nakranowy jest Ci potrzebny?

0
431

W obecnych czasach szalenie istotne jest, aby dbać o ekologię, dlatego filtr nakranowy to coś, w co koniecznie musisz się zaopatrzyć! To niewielkie, niepozorne urządzenie skutecznie odfiltruje wodę w Twoim kranie, dzięki czemu znacznie ograniczysz zużycie plastikowych butelek. Nam się ten pomysł ogromnie podoba – zaoszczędzisz pieniądze i przysłużysz się planecie!

Filtr nakranowy – Twój sposób na ograniczenie plastiku!

Filtr nakranowy, który tutaj dostaniesz, wyposażony jest w aż 5 warstw filtrujących. Tak! Nas również zaskoczyła ta informacja – w końcu to urządzenie jest wyjątkowo niewielkie! Aż niemożliwe, że zmieściła się tutaj siatka ze stali nierdzewnej, filtr KDF-55, siarczan wapnia, węgiel aktywny i membrana ceramiczna. Dzięki temu możesz mieć pewność, że woda, którą pijesz, jest całkowicie bezpieczna!

Co ważne, filtr wykonany z trwałych surowców, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Posiada certyfikat BPA Free oraz FDA, SGS i ISO-9000.

Zapytasz – czy potrzebujesz pomocy fachowców, aby zaimplementować to urządzenie? Absolutnie nie! Zamontujesz go sam, w kilka minut, bez podłączania czegokolwiek. To naprawdę bajecznie proste!

Czy to rozwiązanie jest dla Ciebie?

Zestaw, który tu oglądasz, wyposażony jest w 3 przejściówki umożliwiające montaż na różnego typu kranach. Nie musisz się więc martwić, czy będzie pasować do Twojego! Co więcej, jeden filtr wystarczy na ok. 6 miesięcy użytkowania lub 750 L wody. To bardzo, bardzo dużo – zwłaszcza gdy przeliczymy to na oszczędność plastikowych butelek i pieniędzy w Twojej kieszeni! Z takim urządzeniem jak filtr nakranowy zadbasz o zasobność Twojego portfela, planetę oraz siebie. Będziesz pić tyle wody, ile potrzebujesz – bez nieprzyjemnej niespodzianki, że ta butelkowana właśnie się skończyła!

Zadbaj o planetę – to nasza wspólna sprawa!

Sądzimy, że filtr nakranowy powinien być sprzętem, który na stałe zagości w domach wszystkich Polek i Polaków! To innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na oszczędność plastiku, zmniejszenie emisji CO2.

Warto robić coś dobrego dla innych – a dzięki ograniczeniu zużycia pewnych surowców mamy pewność, że beneficjentami są całe grupy ludzi oraz – co ważniejsze – przyroda!

Co więcej, odfiltrowana woda jest o wiele zdrowsza. Nie musisz się martwić o wszelkie bakterie, których zdecydowanie nie życzyłbyś sobie w swoim organizmie.

Nie zwlekaj – już dziś kup swój filtr nakranowy i ciesz się pyszną, czystą wodą z kranu!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here