zaprojektuj etui

Jeśli chcesz mieć możliwość cieszenia się niepowtarzalnym, atrakcyjnie zdobionym pokrowcem do telefonu, zaprojektuj etui od podstaw, wykorzystując do tego celu specjalny rodzaj kreatora internetowego. Tego typu narzędzie udostępniane jest przez firmy specjalizujące się w sprzedaży pokrowców zdobionych nadrukami. Jak korzysta się z tego typu narzędzi i czy ich obsługa jest wybitnie skomplikowana?

Wybór odpowiedniego pokrowca i schematu zdobienia

Pierwszym etapem pracy związanej z obsługą kreatora jest wybór odpowiedniego modelu pokrowca, na którym w przyszłości zostanie wykonany nadruk. Z dostępnej listy telefonów wybieramy ten, dla którego chcemy zaprojektować etui i potwierdzamy nasz wybór. Kolejny krok to wskazanie preferowanego schematu zdobienia. Zwykle mamy do wyboru kilka różnych schematów. Możemy zdecydować się na jego najprostszą wersję. Wówczas nadruk pokryje całą powierzchnię pokrowca. Dostępne są również bardziej złożone schematy, które dzielą powierzchnię pokrowca na kilka mniejszych pól. Podczas dalszej pracy na każdym z pól możemy umieścić inne zdjęcie, tworząc w ten sposób barwną mozaikę z samodzielnie dobranych grafik lub fotografii. Jeśli chcesz, zaprojektuj etui ze zdjęć prywatnych lub fotografii dostępnych w kreatorze.

Wybór fotografii i zatwierdzenie projektu

Najważniejszym etapem pracy związane z samodzielnym projektowaniem case na telefon jest wybór zdjęć, które będą zdobiły jego powierzchnię. Korzystając z pomocy kreatora, można sięgnąć po gotowe grafiki zwykle podzielone na kilka-kilkanaście różnych kategorii tematycznych. Jeśli jednak zależy Ci na większej unikalności projektu i chcesz stworzyć prawdziwie osobisty pokrowiec, który można podarować w prezencie komuś bliskiemu, zaprojektuj etui z wykorzystaniem prywatnego zbioru fotografii. Do zdobienia pokrowca możesz wykorzystać zdjęcia z wakacji, portrety bliskich lub dowolnie inne, samodzielnie wykonane fotografie. Oczywiście najlepiej wybierać te, które mają dla Ciebie sentymentalny charakter. W ten sposób tworzysz projekt unikalny i jednocześnie niezwykle osobisty. Po zakończeniu pracy wystarczy zatwierdzić projekt i poczekać na dostawę gotowego pokrowca.

Przygotowanie unikalnego kejsa ze zdjęć to proste zadanie nawet dla tych osób, które nie mają doświadczenia w obsłudze narzędzi graficznych. Kreator wykorzystywany do projektowania etui automatycznie skaluje przesłane zdjęcia, dzięki czemu nie tracą one na jakości. Za sprawą nowoczesnych technik poligraficznych nadruki są szczegółowe, ostre i bardzo kolorowe. Zwykle istnieje również możliwość uzupełniania ich krótkim napisem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here