Rzęsy są dla oczu jak rama dla obrazu. To one podkreślają ich piękno i sprawiają, że gałki stają się bardziej widoczne i wyraziste. Oczywiście takiego efektu nie da się osiągnąć, mając z natury bardzo cienkie, delikatne i, co najgorsze, dosyć krótkie rzęsy. Warto by było w jakiś sposób popracować nad ich wyglądem, przede wszystkim długością, aby stały się one atutem ogólnej prezencji kobiety. Na szczęście istnieją różnorodne metody, dzięki którym można skutecznie zmienić długość rzęsy. Jeśli ktoś je zastosuje, zaczną one od razu prezentować się imponująco, upiększając przy okazji całe oczy.

Dającą najlepsze i najdłużej utrzymujące się efekty metodą będą po prostu przedłużone rzęsy.

Mając od urodzenia cienkie i do tego bardzo krótkie włoski, najlepiej właśnie zadbać o nie w profesjonalnym miejscu przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Zabieg polegający na przedłużaniu rzęs wykonuje się już w każdym gabinecie kosmetycznym i salonie urody, dlatego niemalże wszędzie można z niego bez problemu skorzystać. Nie trwa on długo i jest zupełnie bezbolesny, dlatego nie trzeba się go obawiać, co jest jego bezapelacyjną zaletą. Istnieją oczywiście różne metody przedłużania rzęs, dlatego zanim kobieta wybierze dla siebie tą jedną jedyną, powinna ze wszystkimi się zapoznać, czytając o nich na specjalistycznych stronach internetowych o pielęgnacji urody bądź omawiając je ze swoją kosmetyczką.

Jeśli natomiast któraś kobieta chciałaby wyłącznie od czasu do czasu osiągać efekt silnie przedłużonych rzęs, by np. urozmaicić nimi swój wygląd przed ważną imprezą, powinna ona skorzystać z włosków doklejanych i doczepianych. Są one dość powszechnie stosowane, bo nie sprawiają żadnych trudności podczas użytkowania, nie ingerują zbyt mocno w naturalne włoski, a ich cena jest zazwyczaj niezwykle zachęcająca. Dzięki nim można uzyskać przedłużone rzęsy w ciągu kilku sekund, bo wystarczy nakleić je na powiekę, tuż przy naturalnych włoskach. Takie rozwiązanie poleca się stosować w szczególności przed ważnymi wyjściami i imprezami.

Oczywiście opisane wyżej metody są sztucznymi zabiegami, które nijak nie wpłyną na naturalny stan włosia. Aby go poprawić, należałoby zastosować specjalistyczne kuracje pielęgnacyjne, tworząc je z właściwych preparatów. W drogeriach występują już bowiem rozmaite odżywki do rzęs, które codziennie należy nakładać na włoski, aby w ciągu paru miesięcy je wydłużyć, pogrubić bądź wzmocnić. Niektóre z takich kosmetyków mogą naprawdę świetnie działać, jeśli tylko stosuje się je regularnie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here