Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową

Założenie strony internetowej wydaje się być dla niektórych bardzo problematyczne. Głównym utrudnieniem jest kwestia domen i hostingu. Istotne pytanie to gdzie tanio zarejestrować domenę internetową? Można znaleźć wiele ofert, jednak sporo z nich przeraża swoimi wygórowanymi cenami, brakiem konkretnej pomocy lub słabymi propozycjami, a to sprawia, że większość szybko rezygnuje z zakładania stron, które powiedzmy sobie szczerze, w dzisiejszych czasach są niezbędne do poprawnego rozwoju każdej firmy.

I oto pojawia się rozwiązanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, gdyż możemy znaleźć tanie domeny na kru.pl. Cennik nie przeraża, a i nie kryją się tam żadne kruczki. Swoje oferty oraz oferowane rozwiązania przedstawiają bardzo precyzyjnie. Rejestracja domen internetowych na kru.pl nie jest zbyt skomplikowana, poza tym realna jest też rejestracji kilkunastu domen w jednym formularzu. Dużym plusem jest możliwość ochrona swojej domeny przed kradzieżą. Kolejnym pozytywem jest sposób płatności, gdyż można jej dokonać kryptowalutą. Chociaż firma jest młoda, prowadzą ją specjaliści, którzy są bogaci w wiedzę i doświadczenie, a pracują w branży już kilkanaście lat.

Na stronie można znaleźć sekcję pomocy, ale również kontakt z supportem poprzez „wsparcie jest online”, a odpowiedzi na trapiące nas pytania udzielane są szybko i konkretnie. W końcu kru.pl jest stworzony przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, którzy szanują Twój czas i robią wszystko, aby zarządzanie swoją przestrzenią w internecie było łatwe, precyzyjne oraz wygodne. Uczciwość podejścia do klienta jest jedną z wielu zalet.

Dodatkowo w ich sekcji „blog” można znaleźć wiele przydatnych informacji, które rzeczywiście pomogą nam już przed zakupieniem domeny czy też hostingu. Oczywiście pomoc nie ogranicza się jedynie do podstrony i czatu. Istnieje również możliwość kontaktu poprzez e-mail lub numer telefonu. Moim zdaniem każdy, kto dopiero zaczyna przygodę ze stroną www i ma trudności z wyborem domeny i hostingu powinien zajrzeć na kru.pl, gdzie opłaty nie są kosmiczne, informacje rzetelne, a pomoc właściwa, szczera i rzetelna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here