Od aplikacji do randki

Człowiek to zwierzę stadne. Prędzej czy później szuka partnera, wchodzi w związek i klops. Mamy nową komórkę społeczną pod tytułem małżeństwo. Tak jak w totku, żeby wygrać trzeba grać, tak żeby znaleźć trzeba szukać.

Szukamy wszędzie. W naszym otoczeniu, w pracy, na spacerze, ale i? Na różnego rodzaju portalach. A co zawsze lub prawie zawsze mamy przy sobie? W domu, w pracy, kiedy wychodzimy poza oba miejsca? No właśnie, komórkę! Czy istnieje coś takiego jak najlepsza aplikacja randkowa na telefon? Nie przekonamy się jeśli nie sprawdzimy.

Pomocny będzie w przypadku aparatów z androidem link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.royals. I tutaj właśnie możemy rozpocząć drogę ku poszukiwaniu szczęścia w miłości.

Aplikacje randkowe na telefon jak Tinder czy Badoo to tylko dwie z wielu różnych ciekawych opcji. Większość z nas ma wśród najbliższego otoczenia osoby, które właśnie internet skojarzył. Oczywiście rzadko kiedy trafimy od razu na księcia czy księżniczkę z bajki. Zwykle musimy swoje odrandkować żeby trafić w końcu w sedno oraz znaleźć swoją drugą połówkę i partnera na całe życie.

Nic tak łatwo nie przychodzi. I nie ma co się zrażać jeśli pierwsza czy pierwsze kilka randek okażą się niewypałem. Jednak trzeba skonfrontować internet z rzeczywistością. Sprawdzić, czy poczujemy chemię z drugą osobą. Czy będziemy mieli ochotę kontynuować znajomość i rozwijać ją w coś poważniejszego. Nie ma też co wieszać psów na portalach i stwierdzać, że tam miłości nie znajdziemy. Może tak, może nie. Na pewno będziemy mieli okazję poznać nowe osoby, poszerzyć grono znajomych.

Randka to jedno, a co dalej zależy od dwóch osób, ich zaangażowania i preferencji. Spróbujcie, przekonajcie się. Podstawowe wersje portali i aplikacji są z reguły bezpłatne. Opcja premium kosztuje. Czy będziemy chcieli z niej skorzystać, zależy od nas. Jak to niektórzy powtarzają, szczęściu trzeba dopomagać. A do tego – wszystkie chwyty dozwolone. Randkujcie, poznawajcie nowe osoby i szukajcie szczęścia!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here