Rodzaje knebli do BDSM

Wykonane z bezpiecznych w użyciu, hipoalergicznych materiałów kneble erotyczne to doskonały wybór dla wszystkich miłośników BDSM i tych, którzy szukają odmiany w sypialni. Tego typu gadżety dostępne są w dużej różnorodności modeli, dzięki czemu nikt nie powinien mieć większych trudności ze znalezieniem sprzętu o konstrukcji czy w stylu wykonania odpowiadającym własnym upodobaniom.

Modele oddychające

To propozycja idealna dla początkujących, którzy wcześniej nie korzystali z tego typu gadżetów. Oddychające kneble erotyczne wykonane są w ten sposób, by zanadto nie utrudnić oddychania. Zwykle produkuje się je z przyjaznych dla skóry materiałów, które nie wywołują podrażnień i nie przyczyniają się do nasilenia objawów ewentualnej alergii, na przykład z sylikonu. Paski mają klamerki, które umożliwiają idealne dopasowanie knebli do obwodu głowy, co zapobiega ich przypadkowemu zsunięciu w czasie zabawy. Wyposażone są również w sylikonowe kulki z otworami, dzięki którym po zakneblowaniu nikt nie powinien mieć problemów z oddychaniem. Zastosowanie oddychających knebli erotycznych to dobry wybór dla początkujących i tych par, które chcą ożywić swoje dotychczasowe życie erotyczne, wzbogacając je o nowe elementy.

Modele z dodatkami

W tej kategorii gadżetów znajdują produkty dedykowane osobom poszukującym nieco mocniejszych doznań. Kneble erotyczne z dodatkami to doskonały wybór dla wszystkich fanów BDSM, którzy poszukują ciekawych, oryginalnych akcesoriów umożliwiających wzbogacenie i urozmaicenie dotychczasowych zabaw. Erotycznymi kneblami z metalowymi łańcuszkami i klamerkami na sutki chętnie bawią się zarówno młodsi, jak i starsi. Wśród tego typu produktów dużą popularnością cieszą się przede wszystkim modele z metalowymi okuciami i elementami nadającymi im bardziej zdecydowany charakter. Ciekawą propozycją mogą być maski z kneblami lub akcesoria z rozpierakiem do ust. Kneble z dodatkiem to głównie propozycja dla osób, które wiedzą, czego chcą, nie boją się eksperymentów i chętnie sięgają po oryginalne zabawki, które wcześniej podpatrzyły w filmach.

Prócz wspomnianych kategorii knebli erotycznych – oddychających i z dodatkami, na rynku znajdziemy również dość oryginalne ich wersje nadmuchiwane. Jeśli lubisz eksperymenty i chętnie sięgasz po nowe gadżety, dzięki którym w Twojej sypialni nigdy nie wieje nudą, warto wypróbować przynajmniej kilka różnych wersji knebli. Już samo ich testowanie może być dobrą zabawą, która podkręci sypialnianą atmosferę i tknie w dotychczasowe życie erotyczne powiew oczekiwanej świeżości.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here