koszulki dla dzieci

Pasujące do siebie koszulki dla dziecka i rodzica to świetny sposób na podkreślenie więzi między członkami rodziny. Na rynku jest dostępnych wiele ofert zarówno dla mam jak i ojców, by dumnie reprezentowali przed światem swoje uczucia wiążące z własnym potomkiem. Można zdecydować się na koszulki, które mają po prostu podobną kolorystykę. Często najbardziej stylowe mamy ubierają swoje dzieci tak, by pasowały do jej stroju.

Oczywiście wszystko z umiarem, bo nie można potraktować dziecka jak modne akcesorium. Zakładanie dziecku na siłę niewygodnych ubrań, często też nieoddychających i nieodpowiednich do zabawy spowoduje tylko frustracje dziecka i niechęć do ubrań.

Maluch też powinien móc decydować o swoim ubiorze, i nie zawsze być przebierany jak małpka w cyrku. Już w bardzo wczesnym wieku człowiekowi wyrabia się poczucie estetyki i gust, często właśnie na podstawie tego, czego naoglądaliśmy się w dzieciństwie i jakie mamy z tym skojarzenia. Są jednak dzieci, które uwielbiają wyglądać jak mała wersja ich rodziców, i to właśnie dla takich rodzin powstały pasujące koszulki.

Zsynchronizowane koszulki zawsze wywołują zachwyt na imprezach okolicznościowych czy rodzinnych spotkaniach, są też niezastąpione na wspólnych zdjęciach. W internecie jest to popularny trend i można obejrzeć całe zastępy rodziców i dzieci w podobnych koszulkach.
Oferta na rynku jest ogromna i możemy zdecydować się na coś dyskretnego, poważnego i z klasą. Są również koszulki pokazujące poczucie humoru, ze śmiesznymi sloganami,

Niezależnie od kroju, koloru, fasonu czy sezonu, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie

koszulki dla rodziców

Przy zakupie powinniśmy zwrócić uwagę na jakość i materiał koszulki, bo co z tego, że koszulki będą wyjątkowo ładne i do siebie pasować, jeżeli materiał jest słabej jakości. Nie dość, że produkt wtedy szybciej się zniszczy, to będzie wyglądał tanio. Przy koszulkach dla dzieci szczególnie ważne jest, by były oddychające i wygodne, oraz by nie krępowały ruchów i pozwalały na pełną swobodę podczas zabawy.

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, w tym momencie jednak- z rodziną najlepiej wychodzi się w pasujących koszulkach.
Prosty t-shirt jest najbardziej praktyczny, bo jest odpowiedni na każdą porę roku, dla obu płci i łatwy w praniu.

Rodziny które podążają za modą mogą też spróbować zaszaleć z pasującymi dodatkami.
Gdzie szukać takich koszulek? Pasujące ubrania mają w swojej ofercie niektóre sieciówki, które celowo kolekcje dziecięcą robią na wzór tej dorosłej. Często, żeby koszulki do siebie pasowały nie muszą być identyczne, mają jednak w sobie coś takiego, co sprawia, że wyglądają na komplet.

Istnieją również specjalne sklepy, które specjalizują się w produkowaniu takiego rodzaju koszulek- w różnych kolorach i najczęściej ze śmiesznymi napisami.
Najłatwiej jednak rozpocząć swoje polowanie na koszulki dla rodziców i dzieci w internecie- to tam znajdziemy najbogatszą ofertę koszulkową.

Jest też opcja dla kreatywnych rodzin- można przecież samemu uszyć takie koszulki! Wzór na prosty t-shirt jest banalnie prosty i nie wymaga wielkiej wprawy w obsłudze maszyny do pisania.

koszulki dla rodziców i dzieci

Wystarczy odpowiedni materiał, wykrój i dużo chęci. Taka aktywność pewnie bardzo też zbliży rodzinę do siebie, szczególnie jeśli szycie odbędzie się wspólnie. Dzieci mogą projektować i wycinać materiał, dorośli obsługiwać maszynę do szycia. W rezultacie mamy nie tylko piękne, oryginalne i niepowtarzalne koszulki dla całej rodziny ale również wspólnie spędzony wieczór.

Kopalnią inspiracji znowu- jest internet

Jeżeli jednak chcecie własne i niepowtarzalne koszulki, ale brakuje wam wystarczających umiejętności do obsługi maszyny do szycia, można też trochę ułatwić sobie życie i zamówić specjalne koszulki u krawcowej, która od zera je dla nas uszyje, lub skorzystać z oferty sklepów internetowych, które drukują napisy na koszulkach. Można zamówić na przykład koszulki z nazwiskiem rodzinnym na plecach, prawie jak drużyna piłkarska. Noszenie takich to z pewnością wielka zabawa.

W takich koszulkach zarówno rodzice jak i dzieci mogą poczuć się jak gwiazdy i super rodzina- w końcu wszyscy dookoła widzą, że jesteście zgraną rodziną i wyglądacie jak prawdziwa drużyna! A w końcu czym innym jest rodzina, jak nie drużyną prawdziwych superbohaterów walczących wspólnie z trudnościami dnia codziennego?

Obojętnie na którą z tych wersji się zdecydujecie, niewątpliwie koszulki dla rodziców i dzieci to świetny pretekst dla zwiększenia więzi między wami i wspólnej zabawy. No i do niezapomnianych rodzinnych zdjęć. 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here