Liposukcja laserowa Katowice - wskazanie do wykonania zabiegu

Osoby, które zaczęły po latach zaniedbań dbać o kondycję fizyczną, często zmagają się z problemem obwisłej skóry po odchudzaniu. Jeśli ten problem nie jest bardzo rozległy, a przeszkadza i powoduje dyskomfort można zdecydować się na nieinwazyjny zabieg, który poprawia kształt sylwetki i pozwala pozbyć się tłuszczu z miejsc opornych na działanie diety i aktywności fizycznej, czyli liposukcję laserową.

Liposukcja Katowice – dla kogo jest dedykowana?

Osoby, które mają za sobą zabieg liposukcji klasycznej, w której usuwa się od 1 do 1,5 l tłuszczu, którego pozostałością jest mało estetyczna zwisająca skóra, mogą poddać się zabiegowi liposukcji laserowej. Oczywiście to lekarz ostatecznie ocenia czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu, gdyż skóry nie może być zbyt dużo, aby był on efektywny. Niemniej jednak osoby z lekką nadwagą, bądź właśnie po zabiegu liposukcji klasycznej zwykle kwalifikują się do zabiegu. To również odpowiednia metoda dla tych, którzy uprawiają sport i chcą osiągnąć upragnioną sylwetkę, a niestety tłuszcz zgromadzony na brzuchu czy udach nie pozwala wyeksponować wykonanej na siłowni pracy.

Odsysanie tłuszczu Katowice – krótki zabieg, szybka rekonwalescencja

Liposukcja laserowa Katowice to zabieg, który trwa od godziny do dwóch godzin. Jego zaletą jest możliwość wykonania go w znieczuleniu miejscowym, w przeciwieństwie do liposukcji klasycznej, która wykonywana jest zawsze w znieczuleniu ogólnym. W związku z niewielkim nacięciem podczas zabiegu i skutecznym celowaniem w źródło problemu, nie powodującym zwykle reperkusji zdrowotnych, rekonwalescencja jest krótka i już następnego dnia można wrócić do zwykłej aktywności, a po kilku tygodniach do uprawiania sportu.

Liposukcja Katowice – postępowanie po zabiegu

Odsysanie tłuszczu Katowice jest zabiegiem, po którym często trzeba nosić specjalny kostium uciskowy, jeśli obejmował on dużą część ciała. Liposukcja laserowa katowice to bezpieczna forma pozbycia się zbędnego tłuszczu. Trzeba jednak pamiętać o masażach limfatycznych, które zmniejszają obrzęk, który może się pojawić bezpośrednio po zabiegu, poprawiają krążenie krwi i metabolizm, a tym samym również przyspieszają pozbycie się z organizmu tłuszczu metabolizowanego po zabiegu.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here