męskie tatuaże
fot. pexels.com

Męskie tatuaże są bardzo seksowne dla kobiet i popularne wśród wielu mężczyzn. Jednakże istnieją pewne powtarzalne schematy, które często goszczą na ciele mężczyzn. Jakie to tatuaże? Jeśli szukasz inspiracji sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/najlepsze-meskie-tatuaze/

Postaci z filmów

Wielu mężczyzn decyduje się na to by wytatuować sobie ulubione postaci z filmów, które są dla nich kultowe. Na męskim ciele można dostrzec wzory ze Star Wars, Batmana, Avengers, Jokera, czy też z całej sagi Marvell lub DC.

Dodatkowo niektórzy sięgają również po większe klasyki, takie jak Ojciec Chrzestny, Terminator, Indiana Jones. To wyraz sentymentu do postaci, z którymi utożsamiają się panowie, a także cenią sobie ich charaktery.

Wzory

Niektórzy panowie decydują się na abstrakcyjne wzory, które zdobią ich ciała. Różnego rodzaju tribale, czy też abstrakcyjne kształty goszczą na ciałach panów nadając im tajemniczości oraz charakteru. Takie abstrakcyjne wzory można równie zauważyć na ciałach podróżników, którzy często inspirują się różnymi kulturami i po wizytach w danym kraju lub na pamiątkę wizyty tatuują sobie rożne symbole, które są właśnie odzwierciedleniem danej kultury czy kraju.

Wśród wzorów dominują różne mozaiki azteckie, czarne paski dookoła rąk, a także różne majowe symbole, które wyrażają uznanie w kierunku kultury oraz tradycji i zwyczajów z tych miejsc.

Rodzinne

Najczęściej ojcowie decydują się na to by wytatuować sobie na ciele zdjęcia swoich pociech. To dość ryzykowne posunięcie gdyż nie zawsze taki portret może się udać, a do tego to trochę dziwne, by na swojej skórze nosić portret dziecka.

Inni panowie decydują się z kolei na wydziaranie sobie rysunku swoich dzieci, co stanowi całkiem ciekawy zabieg, a do tego symbolizuje przywiązanie do swojego dziecka. Ci, którzy nie mają dzieci, chętnie tatuują sobie portrety swoich czteronożnych przyjaciół. To też dobry pomysł i z pewnością ma więcej uroku niż portret żony czy dziecka.

Przeczytaj też: https://duzarodzina.pl/skalpel-ewy-chodakowskiej/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here