Portfele skórzane Ribbley: wybór dla indywidualistów

Są takie przedmioty, bez których trudno jest nam sobie wyobrazić funkcjonowanie na co dzień. Bez wątpienia zaliczymy do nich portfel. Przechowujemy w nim pieniądze, karty płatnicze, dokumenty, a więc wszystko to, co jest dla nas bardzo ważne. Portfel pełni jednak nie tylko funkcję praktyczną, ale również wizerunkową, dlatego powinien charakteryzować się walorami estetycznymi. Jednym z najbardziej renomowanych producentów portfeli skórzanych jest polska firma Ribbley, która wprowadziła na nasz rynek bardzo interesującą usługę. Warto o niej przeczytać.

Zaprojektuj swój portfel

Portfel powinien idealnie pasować do właściciela, zarówno pod względem jego upodobań estetycznych, jak i codziennych potrzeb. Część z nas nosi w portfelu dosłownie wszystko: wizytówki, dokumenty, dowód rejestracyjny pojazdu, mnóstwo kart płatniczych i lojalnościowych, a także drobne na parking. Inni natomiast są minimalistami i przechowują w portfelu np. tylko jedną kartę płatniczą i dowód osobisty oraz gotówkę.

Biorąc to pod uwagę bardzo trudno jest stworzyć uniwersalny portfel skórzany, który spełni oczekiwania wszystkich użytkowników. Firma Ribbley dostrzegła ten problem i zaoferowała bardzo funkcjonalne rozwiązanie polegające na umożliwieniu klientom zaprojektowania własnego portfela od A do Z.

Na czym to polega?

Aby zaprojektować własny portfel skórzany wcale nie trzeba mieć jakichś szczególnych umiejętności czy talentu plastycznego. Ribbley oddaje do naszej dyspozycji prosty konfigurator, który prowadzi klienta krok po kroku. Dzięki niemu mamy możliwość wybrania najdrobniejszych szczegółów, które składają się na ostateczny wygląd portfela i jego funkcjonalność.

Pierwszym krokiem jest określenie preferowanej wielkości portfela. Możemy zdecydować się na opcję Small (4-10 kart) lub Big (10-20 kart). Prawdziwi indywidualiści skorzystają natomiast z pełnej konfiguracji portfela – można zażyczyć sobie, by portfel miał od 6 do nawet 24 przegródek na karty.

Gdy ustalimy już, jaki portfel rzeczywiście jest nam potrzebny, możemy przejść do szczegółów jego wyglądu. Ribbley daje tutaj ogromną swobodę. To klient decyduje o designie skórzanego portfela, na który składają się takie detale, jak:

  • Kolor wybarwienia skóry na zewnątrz i wewnątrz
  • Rodzaj podszewki
  • Kolor nici

To jednak nie wszystko. Fani maksymalnej personalizacji przedmiotów codziennego użytku powinni się zainteresować opcją grawerowania. Męski portfel z indywidualnym grawerem wygląda fantastycznie i jest jednym z najlepszych pomysłów na prezent. Ten drobny detal decyduje o tym, że portfel natychmiast wyróżnia się na tle innych i staje się mocnym akcentem wizerunku mężczyzny.

Firma Ribbley korzysta z technologii grawerowania laserowego, która umożliwia ozdobienie portfela praktycznie dowolnym grawerunkiem, bez względu na stopień skomplikowania projektu. Tym samym możemy np. zażyczyć sobie umieszczenia wewnątrz portfela podobizny dziecka, logo firmy czy chociażby motywacyjnej sekwencji. Super sprawa!

Projekt gotowy: co teraz?

Po zakończeniu etapu projektowania portfela, wystarczy już tylko złożyć zamówienie. Projekt zostanie przekazany do szwalni Ribbley. I tutaj ważna informacja: wszystkie skórzane portfele Ribbley są szyte wyłącznie ręcznie. To podnosi ich prestiż, a także daje pewność, że portfel zostanie wykonany perfekcyjnie, bez błędów i z pełnym zaangażowaniem konkretnej osoby.

Warto podkreślić, że firma Ribbley korzysta z materiałów bardzo wysokiej jakości. Portfele są szyte z wysokogatunkowej skóry cielęcej oraz z użyciem mocnych nici. Tym samym zyskujemy pewność, że portfel – nawet w przypadku intensywnej eksploatacji  – będzie się prezentować pięknie przez lata.

Charakterystyczne dla marki Ribbley jest to, że jej portfele łączą w sobie elegancję z nowoczesnym minimalizmem. Są zatem świetnym wyborem dla panów preferujących styl smart casual, choć również mężczyźni szukający portfela do biznesowej stylizacji na pewno będą usatysfakcjonowani.

Coś dla chcących czuć się bezpiecznie

Nawet najpiękniejszy portfel, który wpadnie w niepowołane ręce, będzie przyczyną bardzo poważnych problemów. Chyba każdemu z nas zdarzyło się zapomnieć portfela z domu czy pracy. Aby zapobiec takim sytuacjom firma Ribbley wyposaża swoje portfele skórzane w bardzo praktyczny gadżet.

Ribbley Finder to niewielkie urządzenie wszyte pod skórę, które jest niewidoczne i tylko delikatnie zwiększa objętość portfela. Nadajnik łączy się z telefonem komórkowym właściciela za pośrednictwem Bluetooth. W momencie, gdy portfel i smartfon znajdą się zbyt daleko od siebie, aplikacja mobilna zaalarmuje właściciela i przypomni mu, że powinien się cofnąć do restauracji, kina czy samochodu. To bardzo sprytne, a co najważniejsze – skuteczne.

Portfele skórzane Ribbley są hitem na polskim rynku i trudno się temu dziwić. Do tej pory chyba żaden producent nie zaoferował opcji 100% personalizacji portfela. Nam szczególnie podoba się możliwość wykonania dowolnego grawerunku, co automatycznie czyni tak ozdobiony portfel idealnym prezentem np. na święta, urodziny czy jakiś ważny jubileusz.

[Głosów:4    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here