toppery na tort

Urodziny, imieniny, rocznica, wesele – jest mnóstwo okazji, które można uświetnić pięknym i pysznym tortem. Ktoś, kto planuje wspaniałą uroczystość, potrafi przejrzeć wiele stron z inspiracjami na najatrakcyjniejsze dekoracje. Oryginalną propozycją są eleganckie toppery na tort, które w ostatnich latach zastępują klasyczne cukrowe zdobienia oraz inne dodatki. Taka ozdoba jest wyposażona w pręcik lub wykałaczkę, którą można w łatwy sposób umieścić w torcie. Dekoracja jest nie tylko szykowna, ale i widoczna nawet z daleka. Nadaje tortowi jeszcze większej trójwymiarowości i otwiera ogromne pole do popisu.

Toppery na tort weselny

Tort weselny to jedna z najbardziej zachwycających form słodkości – jest symbolem świętowania wspaniałych chwil dwóch zakochanych osób. Cały tort może być oczywiście wykonany w dowolnej stylistyce, jednak w tym przypadku napisy oraz ewentualne grafiki umieszcza się na patyczku – nie na powierzchni ostatniego piętra ciasta. Chętnie wybierane wśród topperów na tort są napisy przedstawiające imiona lub inicjały imion panny i pana młodego. Pojawiają się też inne, takie jak hasła nawiązujące do miłości i przyszłości świeżo zaślubionych małżonków.

Zamiast napisów można wykorzystać toppery obrazkowe – np. płaskie drewniane postacie, przypominające tradycyjne figurki weselne lub gustowne, geometryczne kompozycje w kolorze złota. Możliwości są nieograniczone – grafikę można łatwo dopasować do gustu i osobowości państwa młodych, jak również do wystroju całej sali weselnej.

Toppery na tort urodzinowy

Urodziny to jeszcze częściej pojawiająca się okazja do zamówienia lub upieczenia tortu – wcale nie mniej ważna! Sprawienie niespodzianki bliskiej osobie warto oprawić w piękne ramy. Topper urodzinowy z napisem „Sto lat”, „Happy Birthday” lub okrągłą liczbą przedstawiającą ilość ukończonych wiosen będzie zawsze na miejscu. Oryginalnym pomysłem jest wykorzystanie personalizowanych topperów na tort, które wplatają w grafikę zdjęcie solenizanta, jego imię lub specyficzne dla niego zainteresowania.

Toppery na babeczki

Niektórzy decydują się na zamianę tortu na babeczki lub muffinki. Również w tym przypadku można postawić na toppery! Mini toppery na tort w postaci babeczki to uroczy pomysł, uświetniający różne uroczystości. Mogą mieć postać baloników, koron, jednorożców lub gwiazdek, mogą też być specjalnie przygotowane na dany typ okazji. Małe toppery przeznaczone na wieczór panieński, okrągłą rocznicę ślubu, urodziny czy też komunię świętą można wykorzystać zarówno do udekorowania babeczek, jak i fantazyjnego przystrojenia ciasta lub tortu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here